Archiwum aktualności

13. Konferencja Recygling ZSEE - ostatnia szansa na rejestrację

baner2.jpg

Szanowni Państwo,

zapraszamy na 13. Konferencję recyklingu zużytego sprzętu, którą organizujemy wspólnie z Abrysem. Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone m.in. nowemu rejestrowi ZSEE, nowym kategoriom produktowym ZSEE (przejście z 10 na 6 grup). Spotkanie otworzy Główny Inspektor Ochrony Środowiska. To już ostatnia szansa na rejestrację! Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy nasze spotkanie potrwa aż dwa dni! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. W czasie pierwszego dnia odbędą się prezentacje, panele dyskusyjne oraz wystąpienia ekspertów z branży elektroodpadów poruszające tematy związane z bazą danych o odpadach, nowymi grupami produktów oraz audytami.

Druga sesja będzie poświęcona gospodarce w obiegu zamkniętym w odniesieniu do recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Na zakończenie zapraszamy na kolację integracyjną w Klubie Aviator usytuowanym na najwyższym 10. piętrze hotelu Airport Okęcie.

Drugiego dnia udamy się do Nadarzyna na Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej – Electronics Show Warsaw Expo. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

REJESTRACJA ON-LINE

W załączeniu przekazuję zaproszenie oraz program konferencji.W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostaje koordynator konferencji Pani Roksana Wołoszczuk (M. +48 784 036 990, e-mail: r.woloszczuk@abrys.pl). Serdecznie zapraszam do rejestracji!