Archiwum aktualności

Kongres AGD

kongres agd.jpg

Serdecznie zapraszamy na Kongres AGD, w dniach 23-24 maja 2018 r. w Fabryce Grohmana, siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Branża artykułów gospodarstwa domowego jest od lat niezwykle ważnym sektorem polskiej gospodarki. Produkcja około 22 mln urządzeń dużego, plasuje Polskę na 1 miejscu w UE wśród producentów w tym sektorze. W 30 fabrykach w Polsce zatrudnionych jest około 25 tys. osób.

Rozwijająca się branża z takim potencjałem potrzebuje forum wymiany myśli. Dlatego chcemy po raz pierwszy w jednym miejscu zebrać najważniejszych przedstawicieli i ekspertów sektora, a także reprezentantów rządu i samorządów, z którymi dyskutować będziemy na tematy związane z m.in.:

  • przemysłem 4.0
  • łańcuchem dostaw
  • HR-em
  • e-commerce
  • gospodarką obiegu zamkniętego

Podczas drugiego dnia wydarzenia odbędzie się Mixer AGD, czyli spotkanie branżowych producentów z poddostawcami oraz usługodawcami, m.in. startupami oferującymi innowacyjne produkty i usługi. Kongresowi towarzyszyć będzie również Giełda Innowacji mająca na celu zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań, które mogą mieć zastosowanie w optymalizacji działalności firm z sektora AGD. Zaprezentujemy nowoczesne technologie w zakresie przemysłu 4.0, m.in. dotyczące automatyzacji produkcji, logistyki, magazynowania, HR, optymalizacji procesów, Big Data, i inne. Wydarzenie stanowić będzie przestrzeń do wymiany kontaktów i doświadczeń, a także do rozmów B2B.

Organizatorami Kongresu AGD są organizacje  na co dzień współpracujące z branżą: CECED Związek Pracodawców AGD  oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.